Filbox Yan Oda Kampanyası

Yan Oda Kampanyası

2. Filbox aboneliklerinde 100 TL indirim sağlanacaktır. 12 ay içerikli Filbox Cam Modül 99 TL, Filbox Uydu Alıcısı 199 TL olarak ücretlendirilecektir.

Filbox’a özel sinema, dizi, müzik, spor ve belgesel kanallarını 100 TL indirimli izleme fırsatını bu kampanyayla faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ikinci aboneliklerle 100 TL indirim sağlanır.

Kampanyadan faydalanmak için Filbox ana abonelik paketinin en az 60 gün süresi olması gerekmektedir.

Filbox Aktivasyon işlemleri için ek bir ücret talep edilmemektedir. İç kurulum için gerekli olan ekipmanlar tüketici sorumluluğundadır.

Dış kurulum ücreti tüketicilere aittir.

 

Filbox Kanal Listesi

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV kanalları, eğlence kanalları Trace Urban HD, RTL ve belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase Hd, Animal Planet, English Club TV, Da Vinci Learning, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore ve spor kanalı Eurosport HD kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Kurulum ve Detaylar:

Tak Ara İzle kolaylığı ile Cam Modülü televizyonunuzun veya Turksat' a uyarlanmış uydu alıcınızın DVBS2, CI veya CI+ özellikli modül girişine takmanız ve bir telefonla çağrı merkezinden onaylatmanız sonrası Filbox dünyasına hızlıca giriş yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi’ne girişinizin ardından, kampanya katılım kodunuz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter