Filbox Tv Keyfi 14 Ay Hediye!

Filbox Kampanyalar

Gediz abonelerine özel Filbox TV kampanyasından yararlanan müşteriler piyasa değeri 199 TL olan HD Cam Modül’e 14 ay boyunca ücretsiz sahip olarak binlerce içeriği izleme fırsatını yakalayacaktır.

 

 

Gediz Elektrik Kimdir?

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Bereket Enerji Grubu’nun bir iştiraki ve Aydem kuruluşu olarak 2013 yılında İzmir, Manisa illerinde 2,94 milyon müşterisine sürekli, kaliteli ve düşük maliyetli elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuştur. Tüketicilerin memnuniyetini gözeterek güçlü duruşu ile adil rekabet ortamında varlığını enerji piyasasına verim katarak sürdürmekte olan Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. tüm Türkiye’de serbest tüketicilerle İkili Anlaşma yoluyla elektrik dağıtımı yapmaktadır.

Kampanya Detayları

Gediz abonelerine özel Filbox TV kampanyasından yararlanan aboneler piyasa değeri 199 TL olan HD Cam Modül’e 14 ay boyunca ücretsiz sahip olacaklardır.

Türksat uydusu üzerinden yayın yapan şifresiz ve ücretsiz kanallar içerisindedir.

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için Gediz abonesi olmanız ve elektrik tüketiminizin yıllık 3.600 kWh (aylık ortalama 120 TL fatura) üzerinde olması gerekmektedir.

Süresinden önce sözleşmeyi iptal etmeniz durumunda 199 TL tutarındaki cayma bedeli tarafınıza aktarılacaktır.

Filbox HD Cam Modül hediye kampanyasından faydalanan aboneler elektrik faturaları 24 ay boyunca EPDK’nın belirlediği perakende enerji birim bedeli üzerinden yansıtılacaktır.

İç kurulum ve dış kurulum için gerekli olan ekipmanlar tüketici sorumluluğu altındadır.

Kampanya kapsamında aktivasyon ücretsizdir.

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter