Filbox Millenicom İnternet Kampanyası

Filbox Kanal Listesi

27 ay boyunca ücretsiz Filbox Full HD Paket ve Fiber hızında Millenicom İnternet ayda 69,90 TL!

Hemen Başvur

Fiyatlar taahhüt süresi boyunca sabittir. 24 ay ve 27 ay taahhütlerde fıyat aynı olup, 27 ay taahhüt secildiği takdirde yerinde kurulum hizmeti ücretsiz verilmektedir. Vdsl modem ücreti 24 aylık paketlerde aylık 6 TL, 27 aylık paketlerde aylık 5,5 TL’dir.

modTHK konuştukça öde seçenekli satışlarda +1 TL indirimli olarak 68,90 TL’den internet +TV hizmeti verilmektedir.

Filbox TV’nin turksat uydusu üzerinden HD uydu kutusuyla full paketi (tüm kanallar açık) kampanya kapsamında verilmekte olup tablet, telefon ve bilgisayardan da izlenebilmeye imkan sağlayan “FİLBOX Hemen” uygulaması da hediye edilmektedir.

Tv ve internet hizmeti aylık olarak Millenicom faturasında yansıtılmaktadır. Filbox HD uydu kutusu müşteri kurulumuna verilmiş olup internet aboneliği sonlandığında iade edilmesi gerekmektedir.

 Filbox HD kutu, internet aktivasyonunun tamamlanmasına istinaden müşteri adresine tarafımızdan gönderilecektir. Müşterinin aktivasyon için Filbox müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir.

 İstenildiği takdirde Filbox tarafından ücreti karsılığında iç ve dış kurulum yapılabilir. Turksat bağlantılı çanak anten varsa ise aktivasyonun yapılması yayınları izlemek icin yeterlidir.

Yılda en az 1000 film, 25 dizi ile Sinema, Spor, Müzik ve Belgesel kanalları Filbox ile evinize geliyor.

Filbox Kanal Listesi

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV kanalları, eğlence kanalları Trace Urban HD, RTL ve belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase Hd, Animal Planet, English Club TV, Da Vinci Learning, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore ve spor kanalı Eurosport HD kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Kurulum ve Detaylar:

Tak Ara İzle kolaylığı ile Cam Modülü televizyonunuzun veya Turksat' a uyarlanmış uydu alıcınızın DVBS2, CI veya CI+ özellikli modül girişine takmanız ve bir telefonla çağrı merkezinden onaylatmanız sonrası Filbox dünyasına hızlıca giriş yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi’ne girişinizin ardından, kampanya katılım kodunuz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter