Garanti Bankası Kampanyası

Filbox Garanti Bankası Kampanyası Kampanyası

Garanti Bankası internet şubesine giriş yapanlara Filbox uydu alıcısı ve 15 ay üyelik için 269 TL yerine 219 TL'ye , Filbox Cam Modül ve 15 ay üyelik için 169 TL yerine 119 TL'ye veriliyor.

Yılda en az 1000 film, 25 dizi ile Sinema, Spor, Müzik ve Belgesel kanalları Filbox ile evinize geliyor.

Filbox Kanal Listesi

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV kanalları, eğlence kanalları Trace Urban HD, RTL ve belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase Hd, Animal Planet, English Club TV, Da Vinci Learning, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore ve spor kanalı Eurosport HD kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Kurulum ve Detaylar:

Tak Ara İzle kolaylığı ile Cam Modülü televizyonunuzun veya Turksat' a uyarlanmış uydu alıcınızın DVBS2, CI veya CI+ özellikli modül girişine takmanız ve bir telefonla çağrı merkezinden onaylatmanız sonrası Filbox dünyasına hızlıca giriş yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi’ne girişinizin ardından, kampanya katılım kodunuz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

 

Yorumlar

Tarık akın - 29.02.2016 21:15:49

Bekliyorum kampanyayı güzel uygulama.
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter