Superonline Filbox Kampanyası

KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.

Superonline Filbox TV Kampanyası 

Turkcell Superonline limitsiz internet ile birlikte Filbox aylık 59TL'den başlayan fiyatlarla! Üstelik Filbox Uydu alıcı Hediye!

Kampanyadan faydalandığınız zaman 12 ay boyunca, Filbox’a özel hd kanallar ile birlikte Türksat uydusundaki yüzlerce ulusal ve yerel kanalları izlersiniz. 12 ay sonra Filbox aboneliği sona erer. 12 ay sonra Filbox aboneliğini yenilemek isterseniz 99 TL ödeme yaparak, Filbox’a özel kanallar ile uydudaki yayınları izlemeye devam edebilirsiniz. Eğer Filbox üyeliğinizi devam ettirmezseniz Filbox uydu alıcısı mülkiyeti sizde olduğundan dolayı, uydudaki şifresiz ve ücretsiz yüzlerce ulusal & yerel kanallı izleyebilirsiniz.

Filbox Dünyası

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV kanalları, eğlence kanalları Trace Urban HD, RTL ve belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase Hd, Animal Planet, English Club TV, Da Vinci Learning, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore ve spor kanalı Eurosport HD kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

HUMAX HTR-1000S Full HD Uydu Alıcısı Teknik Özellikleri

Humax HTR-1000S

Model: HTR-1000S
HD desteği
Elektronik program rehberi
Program hatırlatma özelliği
Orijinal ve Türkçe Dil seçeneği
Favori kanal listesi oluşturma
Birden fazla uydu desteği
Otomatik ve manuel kanal arama/ekleme
Uydudan otomatik yazılım güncelleme
5000 kanal
Dolby Digital Surround ses sistemi desteği
Harici disk desteği ile PVR Ready özelliği sayesinde yayını durdurma, kaydetme ve ileri-geri sarma
USB Bellek üstünden film, müzik ve resim dosyalarını oynatabilme 
Boyutlar: 150 x 140 mm

 Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter