Vodafone Kampanyası

KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.

Vodafone Filbox Kampanyası

Vodafone 16 megabite varan Limitsiz internet paketi ile Filbox bir arada aylık sadece 64,90 TL'ye !

Üstelik farkı bir sağlayıcıdan hizmet alıyorsanız Vodafone'a geçerken oluşabilecek taahhüt iptal cezaları da 120 TL'ye kadar karşılanıyor.

Hemen Başvur

Kampanya Fiyatları:

Vodafone Filbox Kampanyası Paket Fiyatları

Filbox Kanal Listesi

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon, Dizi TV kanalları, eğlence kanalları Trace Urban HD, RTL ve belgesel yayını yapan Discovery Channel HD, Discovery Science HD, Discovery Showcase HD, Animal Planet HD, English Club TV, Da Vinci Learning HD, Fihgt Box, Viasat Nature - History, Viasat Explore ve spor kanalı Eurosport HD kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

Kampanyadan 24 ay kalma sözü vererek yararlanabilirsiniz. ADSL modem ücreti aylık 3 TL’dir. Farklı bir firmadan internet hizmeti alıyorsanız ve taahhütünüz varsa taahhüt iptal cezası 120 TL'ye kadar Vodafone tarafından karşılanır. Filbox içeriğini 24 ay boyunca hiç bir ek ücret ödemeden seyredebilirsiniz. Filbox uydu alıcısı kampanya kapsamında hediye edilmektedir.

Tak Ara İzle kolaylığı ile Cam Modülü televizyonunuzun veya Turksat' a uyarlanmış uydu alıcınızın DVBS2, CI veya CI+ özellikli modül girişine takmanız ve bir telefonla çağrı merkezinden onaylatmanız sonrası Filbox dünyasına hızlıca giriş yapabilirsiniz.

Hemen Başvur

 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter